Skrytý pozemek


Notice: Funkce get_currentuserinfo není podporována už od verze 4.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_get_current_user(). in /var/www/hosting/pictureup.cz/wp-includes/functions.php on line 3923

Máte rádi své vlastní soukromí? Bojíte se mít něco venku na zahradě, aby vám to sousedé nezáviděli? Nebo se musíte skrývat kvůli tomu, že vás lidi z vesnice, no jak to říci slušně, nemají zrovna dvakrát v lásce? Někdy k tomu stačí opravdu málo a uděláte si na dědině takový rozbroj, že se s vámi každý přestane bavit jenom z minuty na minutu. Říkáte si, že to snad ani není možné a že lidé věří jenom tomu, co jim kdo takzvaně nakukal, i když to například nemusí být pravda. Ano v tomhle možná máte pravdu, protože občas lidé věří všemu, co jim kdo navykládá a fakta si už nikdo neověřuje, takže i tato situace může kdykoliv nastat. Proto je lepší, když máte někde skrytý pozemek, kde na vás lidé raději nevidí a máte takzvaně pokoj od všech.

Pokud jste oblíbení

Tak máte zase na druhou stranu jiný problém. Neustále vás všichni navštěvují a tak nemáte chvilku pro sebe klidu, abyste měli jedno volné odpoledne. Neustále někdo přichází a odchází a tak pořád dokola. Ovšem využít můžete betonové ploty výprodej . Kde najdete hezké kousky, které vás před vším ochrání. Před lidskými řečmi zřejmě ne, ale před čímkoliv ostatním snad ano. 

Skrytý pozemek
5 (100%)1
/ by

Post Author: