Zboží

Co vám pomůže při hubnutí?


Hubnutí je věčné téma. Už v dávné minulosti řešili ženy i muži problém, jak zhubnout pár kilo, být krásné do nových šatů, plavek a podobně. A dnes tomu není jinak. Stačí nahlédnout do nějakého časopisu pro ženy nebo na internet, a hned uvidíte desítky „zaručených“ rad, jak zhubnete a jak naprosto změníte svou postavu. Některé diety jsou skutečně nesmyslné a nejdou vydržet dlouhodobě. Daleko efektivnější je nastavit si jednoduchý plán s postupnými změnami ve vašem stravování a cvičení tak, aby byl nejen efektivní, ale hlavně dlouhodobě udržitelný. Jaké změny zařadit do vašeho životního stylu?

posilování

Cvičení

Pokud jste se do teď nehýbali, určitě to napravte. Začít můžete s jakýmkoliv pohybem, procházky, kolo, plavání…je to na vás. Ovšem pokud se budete věnovat silovému tréninku, víte, že budete ještě více efektivně spalovat tuky? Zároveň poroste vaše svalová hmota, takže se vaše tělo více vyrýsuje. Pro lepší výsledky můžete při cvičení použít spalovač, například Ostarine.

Ovoce a zelenina

Ovoce a zelenina jsou skvělými potravinami. Spousta lidí je ale zcela ignoruje, přitom by měli tvořit významnou součást vaší stravy. Ovoce a zelenina jsou nízkokalorické a jako bonus obsahují spoustu vitamínů, minerálů a vlákniny. Vláknina je důležitá pro správné fungování našeho trávicího systému.

ovoce a zelenina

Pitný režim

Dbejte na správný pitný režim. Někdy můžete mít pocit, že máte velký hlad, a přitom se bude jednat jen o žízeň. Ne nadarmo se říká, že „hlad je převlečená žízeň“. Volteale ty správné tekutiny. Nejoptimálnější je čistá voda, případně různé čaje. Zapomenout byste měli na slazené limonády a alkohol.

Nezakazujte si potraviny

A zlaté pravidlo, nic si nezakazujte. Budete mít chuť na kousek čokolády, dejte si ho. Budete si chtít dát na oběd svíčkovou nebo jiné české, kalorické jídlo? Dejte si. Ale všeho s mírou. Nejsou nezdravé potraviny, pouze nezdravé množství. Pokud budete jíst 80 % času zdravě a vyváženě, a v 20% procentech si dopřejete něco méně zdravého, je to naprosto v pořádku. Život není jen o zákazech.

Mohlo by se vám také líbit...