Zboží

Řidič kamionu ten tvrdej chleba má


Firmy neustále hledají adepty na řízení kamionu. Není se čemu divit, protože jde o opravdu těžkou práci, která rozhodně není vhodná pro každého. Řidič kamionu musí mít nejen platný řidičský průkaz s odpovídající skupinou vozidel, ale také profesní průkaz a psychotesty. Než vás někdo vezme do pracovního poměru jako řidiče kamionu, zkontroluje si zda máte všechno platné. Potom můžete nastoupit. Na výběr máte mezinárodní nebo vnitrostátní dopravu. Větší výplaty jsou samozřejmě u mezinárodní dopravy, ale musíte počítat s tím že se domů podíváte málo a věčně budete na cestách.

černý kamion

Jezdit s kamionem zvládají i ženy, a mezi kamioňáky jsou značně populární. Vzhledem k tomu že ženy většinou touží po rodinném životě s dětmi, není pro většinu z nich tato práce příliš vhodná. Proto častěji jezdí kamionem muži, kteří odloučení od rodiny zvládají lépe.

pumpa kamiony

Chcete jezdit kamionem?
Nebaví vás vaše práce a nízká výplata je hlavním důvodem proč hledáte něco jiného? Řízení kamionu je velice dobře placené, ale nebude to zadarmo. Drtivá většina práce na kamionu není jen o řízení a dodržování všech předpisů, ale i o papírování a hodinách čekání na nakládku. Na cestách, které trvají klidně i více dní, musí řidič žít v kamionu. Musí se naučit vařit na vařiči, osprchovat se, zkrátka kabina kamionu se mu stane na dobu nezbytně nutnou druhým domovem, a to není pro každého.

Existují ale mnohé vychytávky, které řidiči kamionu jízdu usnadní. Man truck shop nabízí třeba bezpečnostní prvky jako sněhové řetězy nebo povinná výbava. Najdete zde také vychytávky pro kvalitnější spánek nebo pro snažší přípravu jídel. Ať už hledáte něco co vám zpříjemní dlouhé cesty nebo něco co vám pomůže přežít čekání na nakládku, najdete to právě tady. Využijte toho a vybavte se na cesty kvalitním zbožím, které byste jinak sháněli jen těžko.

Mohlo by se vám také líbit...