Zboží

Dítko v teple a suchu

Znají to určitě všichni rodiče, nebo i prarodiče, tety a strýčkové, pokud někdy hlídali. Ohlídat dítě, pokud je venku, aby bylo v suchu, ale zároveň si mohlo vychutnat všechna dobrodružství, které příroda nabízí, je velice těžké. Musíte si to totiž pojistit ještě, než opustíte prostory vašeho domu nebo bytu. Pokud zvolíte správné obutí i oblečení, které nepromokne a zároveň disponuje teplou vrstvou, takže se dítě ani neprochladne, máte vyhráno. Kde ale takové sehnat?

bunda

Využít můžete současné výprodeje, kdy můžete nakoupit funkční oblečení za hubičku s velkou slevou. Pokud vám můžeme poradit, vsaďte na severské značky, protože tam opravdu vědí, co vyrábějí, jelikož mají jiné podnebné podmínky, než máme my, a to o dost tužší a svéráznější, pokud se to tak dá říci. Jednou z takových značek je značka Dirkinsons, kterou určitě nesmíte minout, pokud nakupujete funkční oblečení pro svoje děti. Jedná se o švédskou módu, která je navíc velice praktická. Mnoho rodičů totiž bude oponovat, že nechce investovat velké peníze do dětského oblečení, protože děti jim z toho velice rychle vyrostou. Což tato firma velice rychle pochopila, proto vyvinula oblečení, které se dá změnit z jedné velikosti na větší a to tím, že vyrábí delší rukávy a nohavice, které vy pak můžete spustit, pokud vám potomek vyroste. Neznáte to? Již ano!

bunda

Oblečení této značky jednoduše poroste s dětmi, což je naprosto ideální, pokud máte předškoláka nebo i školáka, rozhodně se ho pak nebudete bát pustit se školou na školu v přírodě, například, předškoláka zase bez obav vyšlete do školky a nebudete se bát, do jaké spadne louže na procházce s paní učitelkou. Bude krásně chráněno před vlhkem. Navíc některé kousky této značky jsou lehké a složitelné, takže je nemusíte vláčet po všech čertech, ale jednoduše složíte do batůžku a v potřebnou chvilku vytáhnete, až nenadále začne pršet.

Mohlo by se vám také líbit...