Zboží

Barevné deštníky


Myslíte si, že jste už poznali všechno, co může být opravdu reklamní, jako například reklamní propisky nebo reklamní tužky? A co třeba reklamní deštník? Věřte, že i tohle se vám bude hodit. Reklamní deštníky jsou velice praktické, a to hlavně na podzim anebo na jaře, kdy opravdu hodně prší. Právě nyní se blíží jaro a já už jsem tři dny doma, protože stále jenom prší. A jsem ráda, že mám deštník. Mám reklamní deštník a je to takový deštník, kde je právě reklama na kosmetiku.

Doma máme více deštníků.

Myslím si, že kosmetiku používá každý, a tak je prima, že když si nakoupíte třeba tři a více výrobků kosmetiky, kde je zrovna nějaká akce, tak k tomu dostanete zdarma deštník. A je to reklamní deštník právě na tu kosmetiku, takže je to vlastní propagace kosmetických výrobků. Také záleží na tom, jak veliký deštník chcete, protože existují dokonce tři velikosti deštníků. My máme doma dva, máme jeden dětský deštník také s logem firmy, protože syn si koupil nějaké knihy a dostal ke dvěma knihám právě reklamní deštník s dětským obrázkem a motivem. Já jsem si potom pořídila kvůli reklamě takový opravdu obrovský reklamní deštník Promodarky, kam se vejdou dva lidi.

I děti chtějí deštník.

Potom jsou také takové deštníky, které jsou takové opravdu hodně ohnuté a vypadá to spíše jako klobouček. Určitě víte, co myslím. Takovéto mám také a je úplně čirý, bez reklamy, ale myslím si, že když si potom seženete nějaké akce, kde bývají deštníky zdarma k nějakým nákupům, tak uděláte také dobře. Protože deštníky jsou v poslední době velice drahé a myslím si, že za kvalitní deštník dáte dneska už i tisíc korun. Proto jsem ráda, že jsou třeba některé akce anebo firemní večírky, kde právě dávají reklamní předměty a reklamní deštníky zdarma všem hostům, kteří přijdou právě na firemní večírek anebo na meeting. Nebo také se nebojte požádat o nějakou akci, abyste dostali reklamní deštník zdarma.

Mohlo by se vám také líbit...