Peníze

Co je Americká hypotéka

Slyšeli jste, už někdy, pojem americká hypotéka. Americká hypotéka pojmenování hypotečního úvěru. Hypoteční úvěr je úvěr, který je zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Americká hypotéka je neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem, k nemovitosti. To, co z hypotéky dostanete, slouží k uspokojení všech vašich potřeb, takže tato hypotéka vyloženě není určená pro nákup nemovitosti, nebo třeba k rekonstrukci. Jaké jsou tedy výhody americké hypotéky? Těchto výhod je docela dost, jako například to, že http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/%3Fq%3D%25C5%25BEe nemusíte bance oznamovat, za jakým účelem si pořizujete americkou hypotéku, výhoda je to proto, že většina bank nechce, aby jejich peníze byly požity na podnikání.

Model domu s pozadím americké vlajky.

Další výhodou je to, že americká hypotéka má menší úrokovou sazbu, také si můžete půjčit docela vysokou částku. Další výraznou výhodou je ta, že americká hypotéka má celkem nízké měsíční splátky, díky tomu, že si splátky můžete rozložit na období až dvaceti let, a také můžete nemovitost s americkou hypotékou kdykoli prodat s 1 % sankcí. Americká hypotéka má, ale také nevýhody, jako jsou třeba sazby u některých neúčelových úvěrů, jsou výrazně vyšší než u klasických účelových nemovitostí. Další takovou nevýhodou je třeba to, že za zapůjčenou hotovost ručíte nemovitostí, je tu totiž riziko toho, že o ni přijdete.

Jak funguje hypotéka

U americké hypotéky je důležitá, také výše úvěru. Minimální výše je 100 000 KČ a banky také podmiňují výši úvěru hodnotou nemovitostí. Splatnost americké hypotéky se pohybuje od pěti do dvaceti let, v dnešní době je i od jednoho roka do dvaceti pěti let a klient musí splňovat podmínku, kdy doba splatnosti úvěru nesmí překročit 70 let jeho věku. Pokud Zvažujete o americké hypotéce tak můžete vyzkoušet tuto americkou hypotéku https://www.hypoteka-bez-registru.net/americka_hypoteka/. Úroková sazba, u americké hypotéky se oproti klasickému hypotečnímu úvěru má americká hypotéka vyšší úrokové sazby.

Mohlo by se vám také líbit...