Business

Dodávky pro nejrůznější účely

Převážení věcí v osobním automobilu je někdy náročné, zvlášť pokud potřebujete přestěhovat nebo převézt něco objemnějšího. Pokud plánujete mít velkou oslavu, kam budete chtít odvézt větší množství věcí, plánujete svatbu nebo jen nějakou delší dovolenou, můžete se na nás spolehnout. Naše půjčovna dodávek praha Rent Car Service nabídne ten nejlepší výběr, a to jak dodávek, tak i užitkových vozů. Dodávky jsou francouzské výroby a nabízíme je pro cesty v rámci naší republiky, ale také s možností vyjet do zahraničí. Pokud byste chtěli jen něco rychle odvézt, jistě můžete využít možnosti zapůjčení auta na hodinku, případně třeba jen na den.

Dodávka k půjčení

Pokud umíte řídit dodávku sami, a máte potřebné oprávnění, je možné si ji domluvit bez řidiče. Jestli by se vám ale hodil profesionální řidič, který zvládne jakoukoli cestu v našich krajinách nebo i v zahraničí, určitě se domluvíme a to i se službou pomoci s nakládáním, případně vykládáním nákladu. U nás se můžete těšit na velice příznivé ceny – každé vozidlo má svůj ceník, takže si stačí vybrat typ a hledat cenu za pronájem přímo u něj. Při denním pronájmu je zahrnuto 500 kilometrů v ceně, a pokud limit přesáhnete, doplatíte za ujeté kilometry.

Různé značky

V případě, že byste chtěli vůz někam připravit a přebrat ho až na smluveném místě, stačí se dohodnou při zadání objednávky. Samozřejmostí je zaplacená dálniční známka i pojištění, všechno v ceně pronájmu, takže opravdu jen sednete a jedete. V případě, že by se stal na cestě jakýkoli problém vyžadující asistenci, můžete se spolehnout, že přijede rychlá pomoc – platíme prémiovou asistenční službu. Není třeba se stresovat, všechno společně zvládneme, rádi vám vysvětlíme rozdíly v jednotlivých typech vozů, abyste zvolili to nejlepší právě pro svou cestu. Jsme vám k dispozici přímo na Praze 6, ale také na telefonu a emailu.

Mohlo by se vám také líbit...