Business

Empatie i kvalitní ošetření


V současné době je v Česku poměrně velký problém sehnat lékaře. Tento problém je dlouhodobý, a týká se nejen praktických lékařů, ale hlavně těch zubních. Zatímco prezident Stomatologické komory tvrdí že žádný problém nemáme, o opaku hovoří především plné čekárny zubních pohotovostí a pacienti se zanedbanými zuby. Mnoho lidí totiž stálého zubního lékaře nemá, a ani pojišťovny nejsou schopné je pacientům sehnat. Proto se stává, že lidé musí za ošetřením dojíždět i desítky kilometrů, a často jde o návštěvu, která kvůli délce dojíždění a čekání na ošetření zabere i celý den, což zase neradi vidí zaměstnavatelé, kteří musí pacienta pustit v pracovní době.

zubní nástroje

Je jen málo ordinací, které mají volné kapacity a berou nové pacienty. Pokud hledáte zda nějaká zubní ordinace v Praze 3 https://doctordent.cz/ místa má, obraťte se na nás. Najdete nás v moderní ordinaci, kde ošetřujeme všechny zubní problémy. Najdete u nás nejen zubní kliniku, ale i ordinaci dentální hygieny.

K nám se vydávají pacienti, kteří nejen, že hledají zubního lékaře, ale kteří hledají především lékaře s empatickým přístupem. Tento požadavek není neobvyklý, a je to způsobeno tím, že mnoho lidí má traumatické zážitky z jiných https://www.novinky.cz/cestovani/447872-klienti-ceske-cestovky-se-bouri-pry-ve-velkem-posila-zakazniky-do-jinych-hotelu.html ordinací, kdy jim například nebyla správně aplikovaná sedace a pacient tak cítil všechnu bolest, která je u zubů extrémní.

zubní lékař

Vaše zuby – naše starost
Opravdu dobrý zubní lékař se snaží pracovat maximálně ohleduplně a tak, aby nejen ošetření, ale i vyšetření bylo co nejsnesitelnější. Spousta pacientů si prošla nehezkým zacházením v zubařském křesle, ale u nás se setkáte s naprostým opakem. Děláme maximum pro to, aby se u nás naši pacienti cítili dobře, a aby odcházeli s vyřešeným problémem.

I když aktuálně lékaře nemáte, určitě ho aktivně shánějte, a věnujte maximum úsilí péči o svoje zuby, protože čím lépe si je budete čistit, tím menší riziko onemocnění u vás bude.

Mohlo by se vám také líbit...