Dovolená

Gymnazistka na kolečkových bruslích v městském parku – Opava

Můj erotický příběh se mi stal v mém rodném městě Opavě, hned na začátku května dva tisíce dvacet tři. Zrovna jsem měl první týden v měsíci čerstvých dvacet osm let. Rád chodím sportovat do místního parku „Městské sady“. Máme zde krásný bruslařský okruh a když vyjde dobré počasí hned si jdu zajezdit na kolečkových bruslích „inlajnech“. Jezdím sám, protože než bych se s některým peciválem kamarádem domluvil, tak by byl večer a nikam bychom nevyjeli. Pro mě je lepší přijet autem, zaparkovat na nám. Sv. Trojice, nasadit kolečkové brusle a jsem hned v parku. Strčím si do uší bezdrátová sluchátka, pustím si nějakou odpočinkovou hudbu a hodinku a půl se pomalu projíždím parkem. Občas mrknu na nějakou holku, pozdravíme se a jedu dál. Pár pěkných ženských tam už znám dle vidění, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že si na mě jednoho dne počká mladá osmnáctiletá gymnazistka a…. no prostě líbila se jí EROTIKA a SEX.

Já se Vám nejprve představím. Jmenuji se Matouš, mám hnědé vlasy i oči, dobře se opaluji, takže při prvním jarním slunku vypadám, jako bych přijel zrovna z Chorvatska z dovolené od moře. Mám svátek dvacátého prvního září a mé jméno je hebrejského původu Matithjáh „Boží dar“. Doma mi od mládí říkali Máťo, Matýsku, Matoušku a kámoši Maty. Mám dvě mladší ségry Martinu a Magdalénu. A jsme od sebe 10 a 14 let. Já už s rodiči dávno nebydlím. Hned po střední mi naši koupili dva plus jedničku byt ve čtvrti Kylešovice, takže už s nimi nežiji a navštěvuji je každý týden v sobotu nebo neděli, kdy za nimi děsně rád zajdu na oběd. Ségry se mě vždycky uštěpačně ptají „tak co Matýsku, už máš holku?“ Já už měl dva vztahy, pokaždé to bylo na cirka pět let a vždy to skončilo tak nějak zajímavě. Teď jsem byl nějaký ten měsíc zatím sám.

poloha

Pracuji na okraji Ostravy a autem jsem v zaměstnání asi za patnáct až dvacet minut. Dělám v jedné prodejně se zahradní technikou, a tak nějak mě ta práce baví. Každý den je práce jiná a někdy se i v kolektivu hodně zasmějeme. Jednou za čtrnáct dní máme soboty od osmi do dvanácti, ale to uběhne jako voda a pak hurá k našim na oběd.

Kdo byste se někdy vydal na dovolenou či krátký výlet k nám do Opavy, rád bych vám ji zde představil. Naše město se nachází v okrese Opava v Moravskoslezském kraji. Hned u hranic Polska. Polsko znám docela dobře a když je čas, někdy si udělám výlet, vezmu auto a někam jedu, klidně i na pár dní. Už jsem byl v mnoha polských městech, jako například ve „Varšavě, Krakově, Lodži, Vratislavi, Poznani, Gdaňsku, Štětíně, Bydhošťi, Lublině, Katovicích a i jinde“. Opavou protéká řeka Opava, máme přes 55 000 obyvatel „rok 2023“. Okrajové části města jsou rozdělené na Komárov, Malé Hoštice, Milostovice, Podvihov, Suché Lazce, Vávrovice, Vlaštovičky, Zlatníky. V centru města se majestátně tyčí konkatedrála Nanebevzetí Panny Marie. Na Horním náměstí se nachází krásná městská radnice s věží Hláska. Dvě stě kroků východně dominuje Kostel sv. Vojtěcha. Máme zde spoustu základních a středních škol. Také se u nás narodil básník Petr Bezruč, či hokejista David Moravec. Ve vedlejším městě Kravaře je velice příjemný Aquapark, u nás v Opavě máme krytý bazén a městské koupaliště. Víceúčelovou halu z roku 2023, dále zimní stadion. A také rád chodím nakupovat do OC Breda & Weinstein či OC Silesia anebo si jen tak posedět na caffè latte a kouknout na holky, které tam obsluhují.

akt ženy

No a co dělat a co navštívit v Opavě a okolí? Nějaké ty typy bych pro Vás samozřejmě měl. „Slezské zemské muzeum. Zámky Raduň, Hradec nad Moravicí, Kravaře, Slezské Rudoltice. Kudlichova rozhledna na Strážišti, rozhledny Okrouhlík, na Anenském vrchu, Cvilín, Bílov, Ježník. V zimě si zalyžovat ve ski areál Vaňkův kopec. Pro milovníky historie areál čs. opevnění Hlučín-Darkovičky. Hornické muzeum Landek park v Ostravě. V létě si zaplavat na koupalištích Píšť, Odry, vodním areálu Ostrava-Jih, ve Vrbickém jezeru. A pro mladší pařmeny samozřejmě zajet na Stodolní do nějakého klubu. Určitě se v Českém Slezsku nudit nebudete.

Já se teď vrátím k mému květnovému příběhu, který se mi přihodil. Jak už jsem na začátku psal, každou volnou chvilku, když bylo pěkné přívětivé počasí, a ještě nebyly pařáky a teploty nad 27°Celsia „pak už ze mě leje“ jsem si ve středu odpoledne po práci zajel na kolečkáče do „Městských sadů“ normálně tam bývá docela hodně lidí, ale ten den jsem si tam jezdil jen tak s několika lidmi a byla taková středeční pohoda. Nasadil jsem sluchátka a přemýšlel, kam bych se vydal na dovolenou v létě, třeba někam k moři. Akorát byl problém sehnat někoho, kdo by se mnou jel, protože jsem byl sám a starší sestra už měla kluka a ten moře nemusí, takže zůstanou v Čechách, a s rodiči a mladší ségrou se mně nechtělo jet. Ale třeba někoho do léta seženu.

akt

Objel jsem si na kolečkových bruslích několik okruhů, občas si sedl na lavičku, menší odpočinek a koukal, kdo ještě jezdí po parku. Najednou kolem mě projela taková moc hezká hnědovlasá slečna v bílé sukni nad kolena a bílém obtaženém tričku. Jen jsem jí zamával, usmála se na mě a odjela dál. Asi za dvě minuty jsem za ní vyjel a střídavě jezdil po různých okruzích. Několikrát jsme se spolu potkali a pak se něco přihodilo. Jel jsem asi patnáct metrů za ní a najednou se na mě ohlédla a už jsem viděl, jak padá do trávníku. Přijel jsem k ní, ona se pomalu obracela a sedla si na zadek a chytla se za nohu. Zeptal jsem se jí „nestalo se ti nic? jsi v pořádku?“ A že jí bolí koleno, trochu byla na koleni zelená od trávy, jak do ní spadla. Ale krvavá po těle nebyla nikde, a to bylo dobré znamení.

Pomohl jsem jí, se postavit na nohy a pověsila se mě za ramena a nějak jsme dopajdali k vedlejší lavičce. Sedla si a já si klekl „čupl“ před její nohy. Prohlédl jsem zblízka její naražené koleno a ona zrovna sykla bolestí, že jí to opravdu bolí. Nabídl jsem jí, že ji odezvu do nedaleké nemocnice na rentgen. Ona hned odpověděla, že raději ne, mamka by se zlobila, že než odpoledne vycházela na kolečkové brusle, tak jí říkala, aby si vzala chrániče na kolena a ona ji neposlechla. A asi by trochu nadávala. Raději jsem se jí hned představil, že se jmenuji Matouš a bydlím v Opavě Kyšelovicích, ona se mi také hned představila jako Lenka a že bydlí jen s mamkou na sídlišti Kateřinky. Chvilku bylo mezi námi ticho. A pak Lenka řekla „a nevadilo by, kdybych se u tebe trochu opláchla, aspoň tu nohu, a trochu vyčistit špinavou sukni, jak jsem spadla, aby to mamka nezjistila?“

nahota

Koukli jsme si do očí a odpověděl jsem jí „no, pokud se mě nebojíš, tak můžeme jet ke mně do bytu a tam se můžeš opláchnout“. Ona se usmála a jen řekla „a proč bych se měla bát?“ a trochu se zachichotala. Já se také chechtal od ucha k uchu a odpověděl jí „tak dobře, pojedeme ke mně a třeba tě to koleno přestane rychleji bolet. Přijeli jsme na kolečkových bruslích k mému zaparkovanému autu, sundala si malý růžový batůžek ze zad, kde měla připravené černé lodičky a sedla si do mého auta na místo spolujezdkyně a abych ji prý pomohl sundat brusle, protože jí to trochu bolí. Já si mezitím sundal své brusle a pomohl jí.

Musím říct, že jsem byl trochu více v rozpacích a červenal se. Čupěl jsem před ní a krásnější nohy jsem na mou duši dlouho neviděl. Rozepnul jsem ji suchý pásek a pak tři přezky, které držely její nohy v botě. První bota šla hladce, horší to bylo, když jsem se pokoušel sejmout tu druhou z té nemocné nohy. Lenka si dala nohy trochu od sebe a mírně nahoru. Ač jsem nechtěl moje oči zajely mezi její nádherná stehna a uviděl jsem kousek bílých saténových kalhotek. Lenka si toho samozřejmě všimla, ale jen se pousmála. Já trochu více zabral a najednou byla noha vysvobozena z jejich kolečkových bruslí. Ještě jsem jí pomohl nazout lodičky, dala si nohy do auta a zavřel jsem za ní dveře červené Mazdy CX-30. Nastartoval a pomalu jsme vyjeli směr byt.

Za několik minut jsme už byli před panelákem. Vyjeli jsme do posledního patra, cestou jsme potkali místní panelákovou drbnu, koukla se na mě jak na nějakého upíra a já se jen usmál té staré bréce, co dělá v baráku dusno. Pozval jsem Lenku do bytu a hned se dopajdala na záchod, že se jí chce cikat. Po chvilce vyšla, umyla si ruce a rovnou do obývacího pokoje, jako kdyby už někdy u mě byla. Zapnul jsem televizi, zrovna dávali soutěžní pořad Na Lovu. Lenka bedlivě sledovala telku a mezitím jsem jí přichystal něco malého na jídlo a nabídl jí cappucino. To neodmítla a jen si srkala a mlaskala.

pozadí ženy

Po soutěži Na Lovu jsem jí nabídl, že bych pustil nějaký film. Lenka odpověděla, ať vyberu nějaký romanťák nebo komedii. Měl jsem na harddisku nahranou spoustu filmů a začal číst v nepřeberné nabídce videí „Titanic, Láska nebeská, Muž z Acapulca, Amélie z Montmartu, Milionář z chatrče, Hvězdy nám nepřály, Pravidla moštárny, Tmavomodrý svět, Seznamte se, Joe Black… “„jojo, Seznamte s Bradem Pittem, to tam půůůsť prosím… ten film mám moc ráda“. No, musím říct, že i mě se film líbí. Za chvilku už film běžel v televizi. Lenka měla oči na televizi a byla zabraná do filmu. Všiml jsem si, že si za těch třicet minut dala nohy od sebe, a kdybych byl přímo proti ní, určitě bych viděl její kalhotky.

Zeptal jsem se jí, zda něco nepotřebuje, že bych pro něco skočil do kuchyně a přinesl to. Ona na mě koukla a řekla „víš že bych si dala nějaký alkohol, máš nějakého panáka? třeba by mě přestalo bolet to koleno“. Usmál jsem se a odpověděl „mám tu zelenou – peprmintový likér, tuzemáka, kávového Ferneta, Baileys irský smetanový likér…“. Jóó ten mám ráda, dala bych si. Mrkl jsem na ni a běžel do lednice pro vychlazenou láhev. Přinesl jsem to na stůl a řekl jí „víš co ještě chybí?“ Lenka na mě chvilku koukala a dodala „to nevím“. Hned jsem jí odpověděl „no přece led.-)“.

sexy žena

Za minutu už jsem poléval led Baileysem. Ťukli jsme si spolu a Lenka z pusy vypustila „ááách to je lahoda, tohle pití miluji, nalij mi prosím tě ještě jednou. Pustil jsem film a opět jí dolil do skleničky. Uběhla už půlka filmu a v sobě jsme měli každý tři panáky. Znovu jsem nalil skleničku a Lenka se podívala na flašku a řekla „nó, za pár minut ji budeme mít skoro vypitou, škoda, že nemáš ještě jednu“. Usmál jsem se a odpověděl „mám, ve špajzce, tak já ji dám rychle zchladit do mrazáku“. A šup tam sní. Vrátil jsem se k Lence a znovu se začali dívat na film. V 85 % filmu jsme vyzunkli celou flašku. Ono to má jen něco okolo 18% alkoholu, takže moc silné to není. Načal jsem druhou sedmičku Baileys a už to naléval na ledové kostky.

Lence se už pletl jazyk a sama od sebe si povytáhla bílou sukénku nad stehna. Z boku už jsem viděl část bílých kalhotek, jak se na mě krásně smějí. Podíval jsem se jí na prsa a jak neměla žádnou podprsenku, tak se jí bradavky změnily na krásné velké špunty a propichovaly tričko. Bože ta měla vyrýsované kozičky a jak krásně průhledné tričko. Lenka se na mě podívala a trochu přiopile mi řekla „chtěl by sis sáhnout?“ Podíval jsem se jí na pusu a jen odpověděl „že váháš!“ Na to Lenka „tak můžeš“. Jak to dořekla, přicucli jsme se k sobě a začali se kousat. Pravou ruku jsem jí položil na stehno a vzápětí zajel ke kalhotkám. No, musím říct, že je měla horké a mokré. Přitlačil jsem ukazováčkem přes dívčí kalhotky do štěrbinky a Lenka zasténala, a ještě více rozevřela nohy od sebe.

žena akt

Bože, péro mě vylétlo z trenek, že jsem ho měl jako cement. Lenka mi ho začala mačkat a hladit přes napěchované šortky. Pak mi řekla „neměl bys tam nějaký LIVE PORNO?“ Odpověděl jsem jí „Jak to myslíš?“ Ona na to „no mám ráda, když u sebe v pokojíčku večer masturbuji a pouštím si u toho péčko, kde jsou lidé online a můžu se na ně koukat, jak tam spolu píchají“. Koukl jsem na Lenku a podal jí ovladač a ať tam tedy něco pustí, to, co se jí líbí. Lenka vzala ovladač, překlikla na internetový prohlížeč a za minutu už tam běžel nějaký erotický chat s páry, které si to zrovna rozdávali v přímém přenosu. Lenka jen dodala: „já se při tom rychleji udělám a mám i šílené mokré orgasmy, tak se nelekni a raději přines osušku.

Než jsem ji přinesl z koupelny, Lenka už měla sukni dole a pěkně roztažená čekala na sedačce. Lenka si ji dala pod sebe a znovu jsme se začali líbat. Odrhnul jsem jí tričko nahoru a vykoukly na mě její pevný pětky kozy, bože ta měla ale nádherné lajdáky s velkými prsními hnědými dvorci. Přisál jsem se k její levé bradavce a druhou kozu jí mačkal, hnětl a střídavě ocucával. Pak jsem jí zajel pod kalhotky. Bože, ta už byla vlhká jak nějaká kurvička z porno videa. Lenka se sama od sebe nadzvedla a stáhla si kalhotky, prý abych se nezdržoval svlékáním. Já si svlékl šortky, pak trenky a Lenča mi ho začala přetahovat přes předkožku. Uf, jako by to už někdy dělala. Bylo to od ní prostě úžasné.

nahá žena

Roztáhla si nohy pořádně od sebe a jen řekla „pořádně mě vyprstuj a pak se ti za to odměním“. Zajel jsem do ní prstem, ten se v ní ztratil jako student v lese, po dvou minutách tam šel druhý a pomalu jí přejížděl přes G-bod. Ucítil jsem, že jsem na správném místě a bříškem prstu ji masíroval rychleji a rychleji. Kundička jí mlaskala a co projetí tam a zpět, to menší potůček tekutiny, která tekla z její růžové roztažené svatyňky. A pak to přišlo, Lenka se začala celá chvět, zrychlila dech a z její lodyhy „cák, střík, cák, střík, cák“. Stříkala jak požární stříkačka, co hasí zapálený dům. Orgasmy z ní proudily a létaly snad metr a půl daleko. Bože to bylo luxusní. Tohle jsem viděl jen v pornofilmech ve squirt kategorii videí. A teď to vidím na vlastní oči.

Po minutě a půl odpadla. Ale ne na dlouho. Poručila mě, abych si sedl na sedačku a ona už se o mě postará. Rychle se mi přisála k péru a začala mi ho jemně žužlat a přetahovat předkožku. Bože to byla paráda. Rukou mi mačkala koule a ty z toho byly v sedmém nebi. Pak mě strčila jazyk do krku, nasedla si na mě a začalo rodeo. Kdo nezažil mokrý squirt, tak ani nepochopí co chci napsat. Prostě to z ní teklo proudy. Pode mnou byla během pár minut mokrá osuška. Lenka byla squirtující princezna, co princezna, byla to královna orgasmů. Do ucha mě zašeptala „až budeš chtít stříkat, řekni mi a já začnu stříkat taky“. Jak to dořekla, zařval jsem „uůůůž stříkám“. Lenka to pustila ze sebe ve stejný čas. Mé sperma a její mokrý výstřik se spojili a z její mladé voňavé kundy se stal gejzír vodopádů. Nikdy v životě jsem tohle při sexu nezažil. Lenka na mě ještě pár minut rajdovala, do té doby, než to z ní přestalo vytékat a mě pomalu klesalo péro v její rozdováděné lasturce.

akt ženy

Dali jsme si pak společnou sprchu. A pak mi Lenka řekla něco, co mi prý chtěla už dlouho říct. Koukal jsem na ni s otevřenou pusou. A že mě několikrát viděla v parku, jak tam sám bruslím a procházela vedle pěšky a že se do mě zamilovala, ale měla strach mi to říct. Bála se, že bych se jí smál a třeba ji nechtěl. A tak si koupila před pár týdny nové kolečkové brusle a čekala, kdy tam budu jezdit a ten pád přede mnou v parku byl takový fingovaný. Že se jí nic nestalo a koleno jí vůbec nebolí.

Podíval jsem se na Lenku, otočil ji hlavou ke zdi, opřela se o sedačku a za tu lež jsem ji ošukal ještě několikrát, aby si zapamatovala, že se nemá lhát. Už jsme spolu několik týdnů a vlastně se dá říct, že jsme spolu začali chodit. No a pak že se nedějí kouzelné zázraky.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické příběhy?

A už jste někdy navštívili AMATEUR SEX CAM GIRLS webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.

5/5 - (4 votes)

Mohlo by se vám také líbit...