Muži

Muži dají někdy více na radu své maminky než své přítelkyně

Jsou muži, kterým je okolo padesáti let a stále bydlí s maminkou. Mají svou jednu místnost, kde fungují a myslí si, že je něco takového správně. Opravdu vám takový muž přijde jako ideálním mužem pro život? Je jasné, že takový muž bude natolik ovlivněný svou maminkou, že cokoliv maminka řekne, to on musí udělat a je jedno, že si například konečně našel přítelkyni, která překousla, že muž neustále bydlí s maminkou. Pokud ale maminka něco chce, musí to být tak, jak řekne.

Pokud muž potřebuje nějakou radu a dobrou radu mu poskytne přítelkyně a určitou radu maminka, je jasné, že si daný muž zvolí radu své maminky a to už jen proto, že maminka má podle něj vždy pravdu.

zamilované piškvorky

Jestliže to bude tak, že budete neustále poslouchat svou maminku, věřte, že daná přítelkyně s vámi rozhodně dlouho nebude. Mnoho žen i když ze začátku určité věci překousnou, mají později s danými věcmi problém a pokud se nestane, že byste se k dané ženě nastěhovali nebo jste si společně postavili nějaký dům, s velkou pravděpodobností to dopadne tak, že váš vztah skončí a to už jen proto, že daná žena nebude chtít být s někým, kdo se neustále drží za sukni své maminky a není schopen sám fungovat.

Určitě zapomeňte na to, že by se vaše maminka stěhovala s vámi. Někteří muži si něco takového myslí ale na to zapomeňte, protože s něčím takovým by vaše přítelkyně rozhodně nesouhlasila. Nikdo nechce bydlet se svou budoucí tchýní a pokud něco takového nechápete, pak je to špatně.

dvě ruce

Člověk, kterému je už okolo padesáti a stále bydlí se svou maminkou, nedochází celá řada věcí. Je možné, že takový člověk už mohl mít dávno nějakou přítelkyni, ale jakmile se daná přítelkyně dozvěděla, že muž bydlí s maminkou, raději se s ním rozešla, protože z něčeho takového nikdy nevzejde nic dobrého.

Bylo by vhodné se osamostatnit a čím dříve, tím lépe, protože je možné, že právě to brání vašim vztahům.

Mohlo by se vám také líbit...