Muži

Muži umí překvapit

Jak berou muži lásku? Láska je krásná věc, jak pro muže, tak pro ženu. Ale obě pohlaví to i tak vidí přece jen úplně jinak. Láska je pro ženu víc důležitější, jak pro muže. Žena lásku vnímá úplně jinak než muž. Ženy se dokáží mnohem víc do muže zamilovat. Muži to umí také, ale není to hned. Žena napíše muži za den několik stovek zpráv, přesto muž podepíše, tak na dvě, protože sdělí, jak má moc práce. To ale není nějak špatně myšleno, protože muži prostě takový jsou. My ženy s tím nic nenaděláme, proto si z toho nesmíme dělat těžkou hlavu, a přijmout to, jak to je. Prostě žena je víc intenzivní v tomhle zamilovaným směru než chlap.

Láska

Ale nebojte, muži to zase vrátí úplně jinak. Třeba, když budete večer u televize, tak nás ženy překvapí od partnera krásná rozkvetlá kytice, o kterou jsme si nemuseli ani říkat. Sice se nám partner třeba celý den neozval z pracovních povinností, ale večer to s námi rozjede tak, že se tomu i divíme. Vrátí nám to tak, že partnerovi neodoláme, a čeká nás plná noc vášně a erotiky, které my ženy ani muži doslova neodolají. Muži umí krásně nalákat ženu velmi eroticky, a to je doslova vášeň, které my ženy neodoláme. Moc se na to těšíme, jak nás chlapi povzbudí. A romantika jistě patří ke všem vztahům.

Žena

Takže rozhodně ničemu nesmíme odolávat, a když se muž o něco pokouší, tak to si nesmíme nechat ujít, a musíme tomu věnovat velkou pozornost. My ženy jsme jako tygřice, které čekají na svého tygra, a čekáme jak, a čím nás tygr nakousne. Milujeme tygří kousání, kterým nás muž úplně upoutá. Naše pozornost se o hodně zvýší. Budeme koukat na to, co tygr provede. Nás ženy těší, co muži vyvedou a s čím nás dokonale překvapí. Na to my ženy se těšíme nejvíc.  Ničemu neodoláme a těšíme se na to, s jakým skvělým nápadem nás muž upoutá. Rozkoš může nás vždy doslova vzruší.

Mohlo by se vám také líbit...