Muži

Zlý otec

Abych pravdu řekla, tak pánové vždycky byli takové zvláštní.  nebo alespoň u mě v okolí. Protože jsi jinak nedokážu představit, že jeden můj soused stále trávil opravdu hodně hodin v hospodě, na místo, aby byl doma s rodinou. Abych se přiznala, tak dnešní doby už to zcela chápu. Protože také můj otec, když jsem byla ještě malé dítě, tak raději trávil čas v hospodě se svými kamarády, než aby byl doma s námi. Ale potom, když došlo na lámání chleba a moje máma se chtěla s otcem rozvést, tak potom to opravdu bylo velice složité a kruté. Otec se stále opíjel a chodil domů opilý a byl také agresivní.

Toužím po milém muži.

Kolikrát jsem já s bratrem dostala takovou facku, že jsem letěla z tam dva metry daleko. A tohle bylo opravdu hrozné a hulvátské. A moje maminka nás samozřejmě vždycky opravdu hodně bránila, ale vždycky to také schytala velikou a pořádnou fackou. Někdy jich bylo bohužel více. Takže maminka nakonec byla ráda, když za dva roky po tom, kdy se tento incident stal, tak od otce odešla. A bylo opravdu hodně ráda, že jsou je rozvedl docela rychle. A sice nechápu, proč moje máma od toho muže neodešla dříve, ale prý to nešlo, protože stále spláceli hypotéku, takže ona chtěla odejít od otce, až se zaplatí všechna hypotéka.

Ne všichni muži jsou dokonalí.

Opravdu nechápu, proč se někteří pánové takhle chovají. Kdyby bylo na mě, tak bych takové muže jenom zavírala do vězení, aby pochopili, že mlátit ženy a děti se prostě nesmí. A proč muži tak často pijí alkohol? Opravdu v hospodách nevídám tolik žen, jako můžu. Většinou v hospodě sedí jenom muži a popíjejí pivo. A já do hospody vždycky většinou chodím, když třeba jdeme s rodinou někam na oběd, tak si dáme v hospodě skvělý oběd a pití. A většinou plná hospoda je ožralých mužů, až je to dost nepříjemné. A nevím, proč v tom mají stále takovou velikou zábavu. Asi to tak už je, tak se asi vyvíjí evoluce mužů. 

Mohlo by se vám také líbit...