Business

Potřebujete pomoci s vaší zahrádku? Zabýváme se zahradní architekturou!

Zrovna jste si nechali postavit, nebo postavili dům se zahrádkou a přemýšlíte, jak si rozvrhnout jednotlivé květiny a stromy na vaší zahrádce, nebo co a jak a kde rozmístit a vypěstovat? Nebo jste už s něčím takovým na vaší zahrádce začali, ale nevíte, jak pokračovat nebo s tím zatím nejste tak úplně spokojeni? Naše společnost se zabývá zahradní a krajinářskou architekturou. Navrhneme plánek co, jak a kde na vaší zahrádce bude růst či stát a pomůžeme vám tak zdokonalit vaši zahrádku. Nenavrhujeme ale pouze zahrady, ale také parky, městská stromořadí, dětská hřiště aj.

květina

Vznik a základní informace o – Ateliéru Land05 – zahradní a krajinářské architektury v Praze 8- Karlín. Martina Forejtová je zahradní architektka a zakladatelka ateliéru Land05. Vystudovala obor Zahradní a krajinářská architektura na zahradnické fakultě v Lednici na Moravě při Mendelově univerzitě v Brně. Je členkou České komory architektů (ČKA), členkou České asociace pro krajinářskou architekturu (ČAKA) a členkou Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu (SZKT). A spoustu dalších informací se o této skvělé architektce můžete dočíst na naších internetových stránkách. Odkaz najdete zde pod článkem.

Kdy je nejlepší doba začít se zahradní architekturou?
Ideální je začít brzo rovnou s výběrem pozemku nebo se stavbou domu.

na zahrádce

Kdy sázet například stromy?
Výhodné je sázet je na podzim a co nejdříve zároveň se stavěním domu, aby nebyla zahrada holá.

Na naších internetových stránkách najdete i naše projekty, které měly největší úspěch. Například Zahrada Roztoky u Prahy – tato zahrada má krásnou betonovou zídku, která slouží jako lavice pro posezení, každá tato zídka je podsvícená LED, což je podsvícení většiny moderních zařízení s obrazovkami z tekutých krystalů. Dále v tomto krásném projektu najdete květinové záhony s okrasnými travinami, záhony s květinami k řezu do vázy na stůl a spoustu jiných krásných věcí.

Mohlo by se vám také líbit...