Business

Půjčte si auto jaké potřebujete

Na nečekané situace je potřeba adekvátně reagovat. Život nám přináší často situace, které nám život neulehčují, ale je potřeba je vyřešit co nejlépe umíme. Jedním z problémů může být doprava. Někdo má to štěstí že bydlí v místech kde má mnoho potřebných věcí v docházkové vzdálenosti. Dojde si nakoupit pár metrů od bydliště, poblíž má i lékaře nebo třeba kino. Hůř jsou na tom lidé, které bydlí třeba ve vesnicích, http://tn.nova.cz/tema/6086-vesnice kde hovorově i lišky dávají dobou noc. V takových místech často nejezdí ani hromadná doprava a tak je potřeba mít auto.

superb kombi

Někdo ho potřebuje párkrát do roka
Někdo jezdí autem třeba jen na dovolenou, někdo zase potřebuje auto denně. Zejména u aut staršího data výroby často hrozí problémy, protože auto je staré a opotřebované. Je potřeba ho dát do servisu, jenže čím jezdit po dobu kdy bude stát v opravě? Některé servisy půjčují svoje auta, ale poplatky jsou poměrně vysoké a navíc většina servisů nemá takové auto, na které je člověk zvyklý.

Stačí si zajít do autopůjčovny, a vybrat si tam auto, které je alespoň trochu podobné tomu, které řídíte aktuálně. Jedním z nejoblíbenějších vozů vůbec je Škoda Fábia combi II https://autopujcovna-milan.cz/vozidlo/fabia-combi-ii-1-6-16v/, a najdete ho i v celé řadě půjčoven. Čest jsou na Škodu zvyklí, na silnicích je potkáte nejčastěji a Fabia je i cenově dostupná. Verze kombi je praktická, protože nabídne dostatek úložného prostoru před sklopením zadních sedadel a i po sklopení. Dá se tak převézt i větší náklad, a vejde se sem pohodlně celá rodina i s taškami právě třeba na dovolenou.

tmavá škoda

Co potřebujete?
Většina půjčoven vyžaduje vratnou zálohu, většinou ve výši 5 tisíc korun a dva doklady totožnosti. Je potřeba si pečlivě spočítat počet dní na které auto potřebujete, protože pokud se zpozdíte byť o jeden jediný den, už jste v prodlení a můžete dostat pokutu a nebo se dokonce dostat i do hledáčku Policie.

Mohlo by se vám také líbit...