BB krém cream make-up


Notice: Funkce get_currentuserinfo není podporována už od verze 4.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_get_current_user(). in /var/www/hosting/pictureup.cz/wp-includes/functions.php on line 3923

Rádi bychom vám představili úžasný BB krém cream make-up. Tato korejská kosmetika je malý zázrak. Taky jste si už několikrát všimli jak krásnou pleť mají korejské ženy. Tajemství je právě v korejské kosmetice, kterou používají a nyní jí můžete vyzkoušet i vy.

BB krém cream make-up jak už samotný název napovídá je krém a make-up v jednom. Působí jako krém a zároveň vám kryje nedostatky a sjednocuje pleť. Nabízíme ho v 5ti různých odstínech, od velmi světlé, po intenzivní tmavou. Díky faktoru 50 vás skvěle ochrání před slunečním zářením.

Má mnoho plusů

BB krém cream make-up má velmi mnoho plusů. Pleť sjednocuje, hydratuje, vyživuje, i v tenké vrstvě skvěle kryje a je velmi příjemný. BB krém je hypoalergenní a díky tomu ho snese i ta nejcitlivější pleť. Je vhodný pro každého. Nemusíte si pořizovat krém a make-up. Budete mít vše v jednom.

BB krém cream make-up
4 (80%)2
/ by

Post Author: